Nowość na targach Grüne Woche – możliwość udziału w giełdzie kooperacyjnej

Od dłuższego czasu wiadomo, że Grüne Woche w Berlinie jest wydarzeniem, które oferuje szeroki wybór na rynku żywności i związanych z nim produktów. Tym razem Grüne Woche będzie jeszcze bardziej imponujące – bo przygotowano atrakcję niespotykaną do tej pory. Odwiedzający będą mieli możliwość uczestnictwa w giełdzie kooperacyjnej – między innymi przez kupowanie i sprzedawanie produktów.

Giełda kooperacyjna to miejsce, w którym można kupić i sprzedawać produkty rolnicze bezpośrednio od lokalnych dostawców lub od innych uczestników giełdy. Jest to szczególnie cenne dzisiaj, gdy specjalizowana żywność jest czasami trudno dostępna.

Podczas targów Grüne Woche nie tylko sami zainteresowani będą mieli okazję skorzystać z tego rodzaju handlu, ale także inni odwiedzający będą mogli obserwować i pozyskiwać informacje o zaletach systemu handlu bezpośredniego i przekazywać je swoim lokalnym sieciom.

Cieszymy się na perspektywę uczestnictwa w tym nowatorskim programie i możliwości skorzystania z tego rodzaju doskonałego handlu! Przybyli na tegoroczną edycję Grüne Woche mają szanse doświadczyć wielkiego, fascynujacego dnia.

Grüne Woche, największe targi żywności i produktów rolno-spożywczych w Niemczech, po raz pierwszy pozwala swoim gościom brać udział w giełdzie kooperacyjnej. To wielka nowość na tegorocznych targach.

Giełda kooperacyjna jest doskonałą okazją do tego, aby zobaczyć, jak dawne metody produkcji żywności i ich obroty wciąż mają znaczenie. Uczestnicy mogą czuć się jakby wrócili do XIX-wiecznej Prus razem z artykułami z rynku: zapałkami, pomidorem, cukierkiem, miodem, a nawet drewnem opałowym. To idealna okazja dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o handlu rolniczym i ekonomia kooperatywne.,

Każdy, kto odwiedzi Grüne Woche będzie mógł aktywnie uczestniczyć w targowym życiu, odwiedzając sklepu i stoiska z produktami rolnictwa i przetwórstwa spożywczego. Jest to także doskonała okazja do skosztowania oryginalnych smakołyków z całego świata oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych.

W tym roku odwiedzający Grüne Woche mają możliwość poznania handlu w ramach gospodarki kooperatywnej i stanie się częścią Europy rynku regionalnego. Może to być doskonała okazja do utrwalenia europejskich wartości tradycyjnych lokalnych rynków.

Grupa Berlińskiego Towarzystwa Kooperacyjnego przygotowała interesującą atrakcję na letnich targach Grüne Woche. W tym roku, po raz pierwszy w historii wystawy, będzie miało miejsce specjalne spotkanie z kooperacją.

Uczestnicy targów będą mieli możliwość uczestniczenia w giełdzie kooperacyjnej, w której będą mogli porozmawiać o współpracy i wspólnym rozwoju. Giełda ma być doskonałą okazją dla organizacji społecznych do poznania problemów i perspektyw kooperatywnej działalności.

Grupa Berlińskiego Towarzystwa Kooperacyjnego weźmie udział w spotkaniu, aby prezentować swoją misję i punktu widzenia na temat kooperacji. Przedstawiciele tego stowarzyszenia zastanowią się nad problemami, z jakimi zmagają się kooperatywy i pomogą osobom szukającym informacji o przedsiębiorczości opartej na współpracy. Dodatkowo, będzie można dowiedzieć się o korzyściach płynących z tworzenia społeczeństwa opartego na partnerstwie.

Spotkanie to jest doskonałym sposobem na zainteresowanie społeczeństwa tematem współpracy oraz odpowiedzi na szereg pytań dotyczacych funkcjonujacego juz systemu kooperacji. Wszelkie dalsze informacje na temat Grüne Woche i giełdy kooperacyjnej znajdują się na stronie internetowej grupy Berlińskiego Towarzystwa Kooperacyjnego. Nie czekaj więc i weź udział w tegorocznych targach Grüne Woche!

Na jednym z najważniejszych w Niemczech targów rolno-spożywczych, Grüne Woche, od tego roku można zyskać doświadczenie związane z giełdą kooperacyjną. Ta nowość na targach daje odwiedzającym szansę uczestniczenia w giełdzie wirtualnej waluty pod nazwą Patacoin, który umożliwia kupującym i sprzedającym dokonywanie transakcji uzależnionych od stawek rynkowych. Przedstawiciele Cercle d’Economie Circulaire (CEC) ze Szwajcarii wyznaczyli bitcoinową giełdę walut na targach Grüne Woche jako część swojej inicjatywy „CEC Market”.

Giełda kooperacyjna została uruchomiona po to, aby demonstrować wpływ blockchainu na sektor rolno-spożywczy. Platforma blockchain może pomóc stronom transakcji przez monitorowanie produktów i towarów oraz pomnażanie zysków zgodnie z etykietami opartymi na danych. Ma ona również potencjał poprawienia efektywności procesu sprzedaży poprzez eliminację szybkiego spadku cen w miarę upływu czasu. Uczestnicy giełdy będą mogli korzystać z platformy blockchain łatwym do przystosowania do giełdy kooperacyjnej, oprócz ogólnych analiz rynku.

Patacoin to wirtualna waluta bazująca na Chinach, a następnie poza nią. Jest on jednostką monetarną stosowaną do poruszania się między scenariuszami gospodarczymi; nastawienia geograficzno-polityczno-naukowe i kulturowe podlegające ciągłej transformacji. Waluta ta może być używana wewnątrz sieci gospodarczej, jak również do przekazywania środków pieniężnych pomiędzy dwoma punktami: na platformie lub innych alternatywnych formach monetarnych. Przedstawiciele CEC twierdzili, że uznawanie Patacoin przez partnerów handlowych biznesu odbywa się bez problemu i umożliwi stosunkowo szybkie przebudowanie modelu obrotu rolno-spożywczego.

Możesz również polubić